PACHA KOLAJEN CİPS
YENİ ÜYELİĞE ÖZEL 750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE 75 TL İNDİRİM!
0

PRATİK FORM

Sağlıklı beslenme, insan sağlığını korur ve hatta iyileştirir. PACHA Cips'i ister çantanızda, ister çekmecenizde, isterseniz de arabanızın torpidosunda, her an yanınızda bulundurabilirsiniz. Hem sağlığınızın destekçisidir hem de mükemmel bir atıştırmalıktır. 

DÜŞÜK KALORİLİ

Çok düşük yağ miktarı ve kalorisi sayesinde kolesterol ve kilo alma kaygısı duymadan, her gün tüketebilirsiniz. Her bir paketin toplam kalorisi, 40 Kcal ile bir dilim ekmekten daha az!

YÜKSEK DOĞAL PROTEİN VE KOLAJEN ORANI

PACHA’yı alternatiflerinden ayıran en önemli özelliklerinden birisi doğal olması. Yüksek kaliteli protein ve doğal kolajen içeren PACHA ürünlerinde kimyasal, katkı maddesi, koruyucu ve yapay tatlandırıcı bulunmaz. Tüm içerik doğal gıdalarla sağlanır. 

DÜŞÜK KOLESTEROL ORANI

Sağlıklı bir yaşam için kolesterol düzeyinin, olması gereken seviyede tutulması çok önemlidir. PACHA Cips'in düşük yağ oranı sayesinde kolesterol kaygısı duymadan her gün tüketebilirsiniz.

7 FARKLI LEZZET ÇEŞİDİ

PACHA'nın 7 farklı lezzet çeşidi ve yoğun kolajen içeriği ile her damak tadına uygun lezzetleri ile tüm herkes için uygundur.


ÇEŞİTLİ FAYDALAR

PACHA'nın 7 farklı lezzeti, içerisinde bulunan doğal içerikleri sayesinde bir çok faydası vardır.
 

BLOG