GRANOLA | PACHA Doğal Kolajen ve Protein Ürünleri
YENİ ÜYELİĞE ÖZEL 750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE 75 TL İNDİRİM!
0

FORMUNU KORU

Kahvaltılarının, ara öğünlerinin ve bazen de hafif akşam yemeklerinin vazgeçilmezi granola ise PACHANOLA tam sana göre! PACHANOLA'nın hafifliği ile formunu koru.

DOĞALLIĞINI KORU

Freeze Dry teknolojisi dondurarak kurutma yöntemidir. Herhangi bir katkı maddesi, şeker ilavesi yapılmaz ve ürünlerin besin değeri bilinen diğer kurutma yöntemlerinden farklı olarak çok yüksek oranda korunur. PACHANOLA, tüm içeriklerin değerleri en yüksek oranda tutularak üretilmiştir.

KASLARINI GÜÇLENDİR

Kas ve eklemlerini PACHANOLA'nın zengin proteini ve doğal kolajeni ile şımart, aralıksız kolajen kürünü PACHANOLA ile al! Bu yoğun kolajen sayesinde, toparlanma sürecinde kas, eklem ve kemiklerinize PACHANOLA ile destek olun.

TOKSİNLERİNDEN ARIN

Vücudumuzun toksinlerinden arınabilmesi için en çok ihtiyacı olan şeylerden bir tanesi doğal beslenilmesidir. PACHANOLA ile sağlayacağınız lif, yemek sindiriminizi çalıştırmaya ve böylece vücudunuzu doğal olarak temizlemeye yardımcı olur.

İSTEDİĞİN GİBİ TÜKET

Granolayı isterseniz sabah kahvaltısında, isterseniz öğle yemeğinde bir ara öğün olarak isterseniz de hafif bir akşam yemeği olarak tüketebilirsiniz. Ayrıca, yapısı gereği yoğurt yada süt ile tüketebilirsiniz.

CİLDİNİ IŞILDAT

Kolajenin cildin kuru ağırlığının yaklaşık %75'ini oluşturur. Kolajen cildin dolgun görünmesini sağlayan ve kırışıklıkları azaltan bir vücut komponentidir. PACHANOLA ile hem vücudunun kolajen ihtiyaçlarına destek ol hem de cildini ışıldat!
 

BLOG