P A C H A’nın yeni üyelik avantajları ile tanışın !

Doğal ve sağlıklı kolajenin yanı sıra, %64 oranında kaliteli protein içeren PACHA’nın 3, 6 ve 12 aylık avantajlı üyelikleri artık sizinle! Üye olun, kolajen ihtiyacınızı kesintisiz almanız için, her ay istediğiniz çeşitleri içeren aylık kutunuz adresinize gelsin! Üstelik avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme seçenekleriyle!

ÜYELİKLERİMİZ KİMLER İÇİN ?

 

Sağlık Problemi Sonrası Üyelikleri

Kırılma, çatlama, sakatlık, eklem ağrısı, kas-iskelet sistemi travması gibi sağlık problemleri sonrasında toparlanmak için kolajen ihtiyacı duyanlar için kesintisiz kolajen ve protein programınızı PACHA ile alın.

 

DAHA FAZLA BİLGİ


Cilt Güzelliği & Anti-aging
Üyelikleri

Cildinizi zamana karşı korumak ve gençleşip güzelleşmek için kolajen almak isteyenler! Aralıksız doğal kolajen ve güzellik kürünüzü PACHA ile alın.

DAHA FAZLA BİLGİ
 

Aktif Sporcu Üyelikleri

Aktif yaşam hayatınızın bir parçası! Yoğun spor sonrası yıpranan kas ve eklemlerinizi yüksek kaliteli, %64 oranında protein ile desteklemek ve %40 oranında kolajen ile şımartmak isteyenler için aralıksız doğal kolajen ve protein kürünüzü PACHA ile alın.

DAHA FAZLA BİLGİ
 

Çocuklarınız İçin Üyelik

Çocuğumun büyüme çağında en çok ihtiyaç duyduğu, vücudunun temel yapı taşı proteini en fazla içeren doğal atıştırmalık olan PACHA, O’nun hep yanında olsun diyen anne babalar için! Çocuğunuzun kutusundan bir paket de kendinize almamak için kendinizi tutamayacaksınız!

DAHA FAZLA BİLGİ