Ve karşınızda CRACOLLA: Doğal Kolajen ve Protein Kraker! - BLOG - PACHA Doğal Kolajen ve Protein Ürünleri
YENİ ÜYELİĞE ÖZEL 500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE 50 TL İNDİRİM!
0

11.08.2023

Ve karşınızda CRACOLLA: Doğal Kolajen ve Protein Kraker!
CRACker ve COLLAgen’i bir araya getirdik ve yeni ürünümüz CRACOLLA’nın da ismini verdik. 

CRACOLLA ile dünyada ilk defa kolajenli bir kraker geliştirdik. Böylece her yerde yanınızda olacak, lezzetli ve sağlıklı atıştırmalığınızı yerken, bir yandan da kolajen ihtiyacınızı karşılamanız mümkün oldu. Hem de en doğal, kendi üretimimiz olan, hiçbir kimyasal işleme maruz kalmamış, Tip 1-2-3’ün hepsini içeren yüksek kalitede kolajen ile! Tabi her zamanki gibi PACHA’nın tamamen doğal, kaliteli ve yalın hammaddeleri ile ürettik. 

Özyeğin Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü’nün lezzet konusundaki üstün uluslararası birikimi ile TÜBİTAK’ın bilimsel arka planını bir araya getirdiğimiz bu yeni ürünümüze bayılacaksınız! Evde, arabanızda, ofis çekmecenizde, çocuğunuzun çantasında hep yanınızda bulundurmak isteyeceğiniz kıtır kıtır CRACOLLA’larımız, 3 farklı lezzet çeşidiyle sizlerle! 

Ara öğünlerinizin yeni vazgeçilmezi, doğal kolajen ve proteiniyle size lezzet, sağlık ve tokluk hissini bir arada vadediyor. Üstelik yüksek lifiyle de sağlığınıza ve formda kalmanıza yardımcı. PACHA’dan gelen, yaşlanmayı geciktirici doğal kolajen mucizesini bu defa mercimek, nohut ve keçiboynuzu ile birleştirdik. 

Bu doğal mucizeler, PACHA'nın doğal kolajeniyle bir araya gelerek, sızma zeytinyağıyla birleştirilmiş olan CRACOLLA'da buluşuyor. Bu harika kraker, sadece lezzet sunmakla kalmaz, aynı zamanda sağlık açısından da önemli faydalar sağlar.


CRACOLLA | Doğal Kolajen ve Protein Kraker | Keçiboynuzlu ve Fındıklı
Keçiboynuzlu ve Fındıklı CRACOLLA, PACHA'nın doğal kolajeniyle zenginleştirilmiş olarak, CRACOLLA kraker ailesinin en tatlı üyesi. Bu muhteşem lezzet, keçiboynuzu ve fındığın eşsiz uyumuyla sizin için harmanlandı.


Keçiboynuzu; çözünmez posa, polifenoller ve taninler gibi sağlığımıza olumlu etkileri olan özel bileşenler içerir. Antioksidan özellikleriyle bilinen keçiboynuzu, özellikle kalp-damar sağlığını destekler. Ayrıca çözünür ve çözünmez posa içeriğiyle, bağırsak hareketlerini rahatlatır ve kabızlığı önler. Yüksek lif içeriği sayesinde glisemik indeksi düşük bir besindir ve özellikle kadınlar ve çocuklar için önemli bir kalsiyum kaynağıdır.

Fındık ise tam bir sağlık deposudur. Beyin sağlığından mutluluk hormonlarına, diyabet riskinin azaltılmasından kanser korumasına kadar birçok önemli fayda sağlar. Aynı zamanda lif açısından zengin olan fındık; protein, karbonhidrat, antioksidanlar ile birçok vitamin ve mineral içerir. Kalsiyum, folat, çinko, potasyum, demir ve manganez gibi mineralleriyle sağlığımız için adeta bir hazine niteliğindedir.

CRACOLLA | Doğal Kolajen ve Protein Kraker | Mercimekli
PACHA’dan gelen, yaşlanmayı geciktirici doğal kolajen mucizesi bu sefer mercimekle buluştu!

Kırmızı mercimek, protein bakımından oldukça zengin olmasının yanı sıra yüksek lif oranı sayesinde tokluk hissi sağlar ve kilo vermeye yardımcı olur. Ayrıca, kan şekeri düşürücü etkileri olan ve sindirim hastalıklarını önlemeye yardımcı olan kaynak bakımından zengindir. Araştırmalar, mercimeğin diyabetli bireylerde kolesterol seviyelerini düzeltebileceğini ve kadınlarda meme kanserine karşı koruyabileceğini bulmuştur. Kolajenin görevleri ile olan uyumu ve lezzeti nedeniyle Kırmızı CRACOLLA’mız kırmızı mercimekli.

CRACOLLA |  Doğal Kolajen ve Protein Kraker | Nohutlu
PACHA’dan gelen, yaşlanmayı geciktirici doğal kolajen mucizesini nohut ile birleştirdik!

Nohut, protein bakımından oldukça zengindir, yüksek protein ve lif içeriği ile sindirimi yavaşlatır ve tokluk hissi sağlar. İçerdiği manganez, kalsiyum, demir, magnezyum, çinko ve K ve A vitaminleri için nohut iyi bir gıda kaynağıdır. Nohutta bulunan Cve K vitaminleri cilt sağlığı için büyük önem taşır. Kolajenin görevleri ile olan bu uyumu ve lezzeti yüzünden Yeşil CRACOLLA’mız nohutlu.
 

Lezzetleriyle gönlünüzü fetheden bu krakerler, vücudunuza iyi gelecek yardımcı besleyici öğelerle doludur. 
İçindeki keten tohumu, Omega-3 açısından zengin, bitki bazlı bir Omega-3 yağ asidi olan alfa-linolenik asit (ALA) içerir, antioksidan deposudur, kolesterol düşürmede yardımcıdır, kan şekerini dengeler ve cildi iyileştirir. E vitamini zengini ay çekirdeği ve sızma zeytinyağı ile kolesterol seviyesini de dengede tutarak, kalp ve damar hastalıklarını önler.
Sağlıklı atıştırmalık arayanlar için ideal bir tercihtir. İçeriklerindeki zeytinyağı ve baklagillerlerle lezzetin en sağlıklı halini kraker formunda denediniz mi?

“Hem sağlıklı hem kıtır kıtır hem de lezzetli olsun; hem ara hem ana öğünlerde yanımda olsun, hem de proteince zengin olsun” diyorsan, CRACOLLA tam sana göre. Ana öğünlerin destekleyicisi, ara öğünlerin vazgeçilmezi, çay ve kahvenin harika eşlikçisi !

İlgili Ürünler