PACHA KIDS | PACHA Doğal Kolajen ve Protein Ürünleri
YENİ ÜYELİĞE ÖZEL 750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE 75 TL İNDİRİM!
0

YÜKSEK DOĞAL PROTEİN VE KOLAJEN

Bazen çocuklar yemek yemek istemezler. Bazen de et yemek istemezler. Çocuğa et yedirmenin yollarını arayan, iştahsız çocuğa ne yedirilir sorusunu soran, köfte yemeyen bebeklere ne yedirilir diye soran, çocuklardaki iştahsızlık nasıl giderilir problemini çözmeye çalışanlar için üretilen PACHA Kids!

TATLI İSTEĞİNİ KARŞILA

Anneler tahin pekmezin besleyici gücüne inanıyor, peki ya çocuklar ? PACHA Kids'in içerisindeki tahin pekmez sayesinde çocuklar hem tatlı isteğini karşılayacak hem de doğal ve lezzetli içerikler tüketecekler.

İLAVE ŞEKER VE KORUYUCU İÇERMEZ

Doğal şeker kaynaklarının en sağlıklılarından olan meyvenin kendisinin de şeker olduğunu unutmayalım. Güzel olan kısmı, bütün bir meyvede şeker ve lif bir aradadır. 

VİTAMİN VE MİNERAL DEPOSU

YÜKSEK LİF ORANI

Başta sindirim sistemi olmak üzere kalp damar hastalıkları riskini azaltmada, kanser ve obeziteyi önlemede büyük bir etkisi var. Kabızlığı önlemeye yardımcı olduğu gibi vitamin mineral açısından da oldukça zengindir.

KAS VE EKLEM GELİŞİMİNİ DESTEKLE

Bu duruma kalsiyum ve protein yönünden zengin yiyecekler tercih edilir. PACHA Kids içerisinde çocukların günlük alabileceği protein miktarı bulunmaktadır.

BLOG