PACHA: Sağlıklı Yaşamın Lezzetli Anahtarı
YENİ ÜYELİĞE ÖZEL 750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE 75 TL İNDİRİM!
0

1.02.2024

PACHA: Sağlıklı Yaşamın Lezzetli AnahtarıSağlıklı yaşam tarzını benimseyenlerin tercihi olan PACHA doğal kolajen ürünlerimizde, kendi ürettiğimiz doğal kolajeni ve proteini içeren sağlıklı atıştırmalıklar sunuyoruz. 

Her birisi özel birer fonksiyonel gıda olan bu atıştırmalıklarımız cipsler, krakerler ve granolalardan oluşuyor. Tüketicilerimize böylece geniş bir ürün yelpazesi sunuyor ve çeşitli damak zevklerine hitap ediyoruz. Her biri özenle hazırlanan ürünlerimiz, sağlıklı atıştırmalıklar arayanların tercihi olma özelliğini taşıyor. Kolajene daha çok ihtiyaç duyan yaşlıların yanı sıra, kaliteli proteinimiz ile çocukları da unutmuyor ve onlar için de yüksek kaliteli proteini temiz, lezzetli, kaliteli ve pratik bir şekilde PACHA Kids ile sunuyoruz. 

Kolajen açısından en yoğun fonksiyonel gıdamız olan cipslerimiz şimdilik 8 farklı lezzette:
Bu 8 farklı cips çeşidimizin her birisindeki lezzetleri ve kombinasyonlarını Özyeğin Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Öğretim Üyesi olan kurucumuzla birlikte özel olarak damak tadınız ve maksimum faydanız için tasarladık. 

Bu 8 farklı lezzeti denemek için istediğiniz PACHA Cips lezzetine tıklayabilirsiniz.
Kararsız mı kaldınız? 
7-14 veya 30 günlük,  7 çeşit PACHA Lezzetini de sizlere sunan karışık PACHA Cips Kutumuz için tıklayınız.

 
gibi gastronomik kombinasyonlarımızı, deneyimle harmanladığımız lezzetlerle bir araya getirdik. Doğal kolajen için yaptığımız uzun AR-GE çalışmalarımızın üzerine bu gastronomi birikimini de ekledik ve size sadece hangi lezzeti en çok sevdiğinizi bulmak kaldı. Malum, kolajen kürü uzun soluklu bir kür, uluslararası bilimsel çalışmalar, kolajen kürlerinde en ideal sonucu almak için en az 90 gün aralıksız kolajen alımını öneriyor.
90 gün boyunca sıkılmadan, farklı lezzetlerle devam edebilmeniz ve bu lezzetleri doğal sebze ve meyvelerle alabilmeniz için işte bu 8 farklı çeşidimizi beğeninize sunuyoruz.

 

 
Doğal kolajenini granola ile almak isteyen tüketicilerimiz için Kırmızı Meyveli Kolajen Granola ve Çikolatalı-Muzlu Doğal Kolajen Granola olmak üzere iki çeşit granola  seçeneğimizi beğeninize sunuyoruz.
 
 
Yine tamamen katkısız, koruyucusuz olan granolalarımızla bir yandan vücudunuza doğal kolajen iyiliği yaparken bir yandan da kendinizi kırmızı meyveleler ile şımartabilir veya çikolata ve muz ile masum bir yaramazlık yapabilirsiniz. 
 

 
Ürün ailemizin en çılgın serisi Cracolla Doğal Kolajen Kraker ile kıtır kıtır kolajeni tuzlu ve tatlı krakerler olarak beğeninize sunuyoruz.
 

Kırmızı Mercimekli ve Nohutlu iki çeşidimizde tuzlu kolajen krakerlerinizi çayla veya süzme yığurtla ve hatta çorbanızla tüketebilirsiniz. Bu iki doğal kolajen kraker çeşidinde de bitkisel ve kayvansal proteini bir arada almanız mümkün.
Keçiboynuzlu ve Fındıklı Cracolla’da ise tatlı ve neredeyse bisküviye yaklaşan keyifli bir doku ile doğal kolajeninizi almanız, kahvenize harika bir eşlikçi yapmanız mümkün. 

Cracolla Doğal Kolajen Kraker serimizde yine en kaliteli malzemeleri sizin için özenle seçtik ve kombinledik: Tüm dünyada giderek daha az bulunan sızma zeytinyağı başta olmak üzere, keten tohumu, ay çekirdeği, kakao, fındık, keçboynuzu, hindistan cevizi, pekmez, tarçın, kekik gibi her birisi üzerine özenle çalıştığımız, kafa yorduğumuz ve sizin için eşleştirdiğimiz hammaddeleri kullanıyoruz. 

Size yine sadece, yine içiniz rahat şekilde, en sevdiğiniz, damak tadınıza en çok uyan çeşidi bulmak kalıyor!

PACHA Doğal Kolajen Cipsleri ve Cracolla Doğal Kolajen Krakerler, pratik formlarıyla her daim yanınızda bulundurabileceğiniz akıllı ve pratik gıdalar. İster arabanızda, ister ofiste çekmecenizde, isterseniz çantanızda ve hatta cebinizde az yer ve yük tutan bu akıllı gıdalar ile isterseniz öğün atlayabilir veya ara öğün yapabilirsiniz. Bir yandan da doğal kolajen ihtiyacınızı karşılamış olursunuz.

 

İlgili Ürünler