PACHA Doğal Kolajen Ailesini Yakından Tanıyalım:
YENİ ÜYELİĞE ÖZEL 750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE 75 TL İNDİRİM!
0

13.01.2024

PACHA Doğal Kolajen Ailesini Yakından TanıyalımPACHA Cips Nedir?  

PACHA Cips, 2019'da, TÜBİTAK’ın da desteğiyle Özyeğin Üniversitesi Kampüsü’nde geliştirdiğimiz, dünyanın ilk ve tek doğal kolajen ve protein cipsidir. Cips deyince aklınıza yağlı, kalorili bir ürün gelmesin: Birinci sınıf hammaddelerimizi fırınlayarak sizin için en sağlıklı ve fit forma sokuyoruz; her paket sadece 45 kalori ve kolesterolü sıfır, evet 0!    

Aklınızda beliren ilk soru şüphesiz "Kolajen nedir?" oldu. Kolajen, (collagen, kollajen veya kollojen olarak da bilinir) vücudumuzun çimentosu, bizi bir arada tutan harika bir harç, adeta bir protein mucizesi!
"Kolajen İle İlgili En Çok Merak Edilenler'' başlıklı blog yazımızdan daha detaylı bilgi almak için tıklayınız. 

Kemiklerimizde, saçlarımızda, cildimizde, eklemlerimizde ve organlarımızda, kısaca her yerde bulunan bu mucizevi protein maalesef zamanla ve yaşla birlikte azalıyor ve dışarıdan takviye etmeden yerine konulamıyor. İşte tam bu noktada sahneye sahip olduğu doğal kolajen ile birlikte PACHA Doğal Kolajen ve Protein Ailesi giriyor.

PACHA Ailesi olarak biz, size kendi üretimimiz olan doğal kolajeni sunuyoruz. Özyeğin Üniversitesi Kampüsünde ve dünya standartlarının da üzerinde bir kalite ve özenle ürettiğimiz doğal kolajenlerimizde hiçbir katkı, koruyucu veya kimyasal kullanmıyoruz. Tertemiz bir içerik ile günlük kolajen ihtiyacınızı karşılıyoruz. 

 
 
Kolajen ve protein içeren sağlılı atıştırmalık ailemizin ilk üyesi, hem yurtiçinde hem de yurtdışında bize bolca ödül getiren, uluslararası patentli ürünümüz olan PACHA Cipslerimiz’dir.  
PACHA Cips, 10 gram’lık ambalajlarla beğeninize sunduğumuz, hem hafif, hem sisteminizi yormayan, hem kalorisiz ve hem de kolesterolsüz, akıllı, fonksiyonel gıdalardır. 10 gramlık pratik ambalajların içinde yaklaşık 6.5 gram protein ile birlikte ortalama 4.000 miligram kolajen bulunuyor. Evet, doğru okudunuz, %65 protein oranı ve bu 65’in 40’ı kolajen! Hem de en doğalından. 

 
 
Kolajen kürleri uluslararası literatürde en ez 90 gün önerildiğinden ve biz de bir gıda firması olarak her gün aynı lezzeti tüketerek sıkılmanızı önlemek için, 7 farklı lezzet seçeneği sunuyoruz. Böylece haftanın her bir gününde farklı bir lezzet ile ihtiyacınız olan kolajeni almanızı mümkün kılıyoruz. Haftalık karışık PACHA Cips kutumuza göz atmak için tıklayın!

Bu 7 farklı lezzet çeşidini aroma vericiler ile değil, taze sebze ve meyveler ile sağlıyoruz. Aroma değil, toz bile değil, kendi rendelediğimiz zencefiller ile, gıda mühendislerimizin bizzat sıktığı limonlar ile, mürdüm eriği ile, Alanya Muzu, Ordu Fındığı, Aydın İnciri ile lezzetlendiriyoruz. 

 

Evet itiraf ediyoruz, bu konuda bize Özyeğin Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü akademisyeni olan kurucumuzun ve Le Cordon Bleu Şeflerinin gurme dokunuşları çok yardımcı oluyor 😊

Her biri eşsiz bir lezzet kombinasyonu olan PACHA Cipslerimizin 7 çeşidini de tek tek detaylı şekilde ayrı yazılarda da anlatacağız. Bu giriş ve genel tanıtım yazımızda, 7 PACHA Cips çeşidini, sizin için en üstün hammadde kalitesi, gastronomik birikim ve üstün üretim altyapısı ile hazırladığımızı paylaşmak istedik. 

PACHA Cipsler ile günlük kolajen ihtiyacınızı giderirken, bir yandan da harika bir ara öğün, bir atıştırmalık da tüketmiş olun. Veya dilerseniz ana öğününüzdeki salataya, çorbaya veya uygun göreceğiniz bir diğer yemeğinize ekleyerek eşlikçi yapın. 

 

Özetle, günlük kolajen ihtiyacınızı karşılamak hiç bu kadar doğal, lezzetli ve pratik olmamıştı. 

PACHA Ailesi'ne katılmak ve Doğal Kolajen ve Protein içeren sağlıklı atıştırmalıklarımızla tanışmak için hemen tıklayın!

 

 

İlgili Ürünler