Gıda+ Yılın En Yenilikçi Gıda Startup Ödülü PACHA’nın! 🎉
YENİ ÜYELİĞE ÖZEL 500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE 50 TL İNDİRİM!
0

20.11.2023

Gıda+ Yılın En Yenilikçi Gıda Startup Ödülü PACHA’nın! 🎉Sevgili PACHA Sever,

Bu haftaki newsletter’ımızı güzel bir habere ayırdık:

Gıda, İçecek ve Tarım Politikaları Araştırma Merkezi (GİFT)’in düzenlediği 2. Tarım, Gıda ve Gastronomi İnovasyon Zirvesi’nde Gıda+ Ödüllerinden En Yenilikçi Gıda Startup ödülüne PACHA layık görüldü. 🏆

Yine aynı zirvede; yüksek katma değerli, kalitesi protein deposu çocuk ürünümüz PACHA Kids, “En Yenilikçi Çocuk Ürünü” kategorisinde en iyi 3 ürün arasına girdi.
 


Ürün ailemizin Primadonna’sı PACHA Cips de “En Yenilikçi Fonksiyonel Gıda” kategorisinde en iyi 3 ürün arasına girdi.


Bu ödüller;

uzun yıllara dayanan temel gıda bilgimizin ve AR-GE çalışmalarımızı,
gastronomik bilgi ve deneyim birikimimizle harmanlayarak
en yüksek faydayı
en iyi lezzetle verme

çabalarımızın da bir ödülü.

Tüm bu süreçte, PACHA Ailesinin tüketicileri olarak sizin de çok kıymetli katkılarınızın farkındayız: Gerek sizlerin geri bildirimleri ve yönlendirmeleri, gerekse farklı formlarda fonksiyonel gıda talepleri ile mevcut ürün ailemize ulaştık.

Bir yandan da aralıksız şekilde hem iyileştirme hem de yeni ürün geliştirme çalışmalarımız, kıymetli paylaşlarımızın da destekleriyle devam ediyor. Özyeğin Üniversitesi Kampüsü’ndeki çalışmalarımızı, TUGIP (Türkiye Gıda İnovasyon Platformu) üyesi olarak TÜBİTAK MARMARA ARAŞTIRMA MERKEZİ’nde, Avrupa Birliği- INNOFOOD Projesinin de desteğiyle yürüttüğümüz inovasyon çalışmalarıyla destekliyoruz.

Bir TÜBİTAK 1512 Projesi ile çıktığımız bu yolda üniversiteden, bir akademisyen liderliğinde ticarileşmeye giden yolculuğumuzun birçok üniversite kökenli girişime ilham verdiğinin farkında olmanın sorumlululuğuyla çalışıyoruz.

PACHA ailesi olarak PACHA CipsCracolla Doğal Kolajen ve Protein KrakerPACHA KidsPACHA Granola ürün ailemiz ile sizlerin sağlıklı yaşam tarzına ve damak zevkine katkı sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz. Bu ödül, bize bu yolda atılan her adımın değerli olduğunu gösteriyor. PACHA Doğal Kolajen ve Protein Sağlıklı Atıştırmalık Ürünlerimiz ve şirketimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz www.pachacips.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yeni başarı ve ödüllerde buluşmak üzere, sağlıklı günler dileriz.


 

İlgili Ürünler