PACHA Doğal Kolajen ve Protein Ailesi'nden
YENİ ÜYELİĞE ÖZEL 750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE 75 TL İNDİRİM!
0

PACHA Doğal Kolajen ve Protein içeren sağlıklı atıştırmalıkları geliştiren ve üreten, kısaca PACHA Ailesi olarak, 2019 yılında harika bir TÜBİTAK projesi ile başladığımız hayatımıza, kolajen ürün ailemizi genişleterek, üretim kapasitemizi arttırarak ve Türkiye’de ulaştığımız 40’ı aşkın satış noktasının ötesinde ihracat kanalı ile dünyanın farklı köşelerindeki tüketicilere hazırlandığımız 2022’den herkese merhaba.

Pandemi nedeniyle, tüm insanlık olarak, kapalı kaldığımız günlerde kendimizi daha çok dinlediğimiz, bağışıklık sistemimizin önemini anlayarak bedenlerimize daha iyi bakmaya başladığımız, ve kaçınılmaz olarak beslenme düzenlerimizi de buna göre düzenlediğimiz, yeni normallerimizin ortaya çıktığı 2 yıl geride kaldı.

PACHA ekibi olarak bizler, değerli tüketicilerimizin kendilerine daha iyi bakması, bedenlerini doğal ve akıllı gıdalarla beslemesi, vücutlarını daha az yorarak ve daha verimli besleyerek bugünün ve yarının sağlık sorunlarına hazırlanması için, aralıksız olarak, yeni ürünler üzerine çalışmaktayız.

2002 yılında yurtiçinde ve yurtdışında daha fazla insanın bizleri ve ürettiğimiz fonksiyonel gıdaları tanıması için çalışırken, bir yandan da toplumun genel gıda okuryazarlık seviyesinin artması için çaba göstereceğiz. “Acaba bu baharda hangi yeni şaşırtıcı yeni ürünü piyasaya sürecekler” merakını uyandırmak için sürekli AR-GE çalışmalarına devam edeceğiz.

Doğal kolajen denildiğinde aklınıza gelecek ilk marka olmak için çalışacağız.

Ürünlerimizi yurtdışına taşıyarak “lokal ile global arasında köprü” olurken bir yandan da kadim lezzetlerimizi ve değerlerimizi doğallığından ödün vermeden, fonksiyonel gıdalar aracılığıyla geleceğe taşıyarak “geçmişle gelecek arasında köprü” olmak için çalışacağız.

Ve evet Guru Sağlıklı Gıda olarak her gün büyüyen harika ekibimizle, bilimin ışığında, her gün, sizin için, keyifli ve sağlıklı gıdalar üretmek için çalışmaya devam edeceğiz. 5. yaşımız kutlu olsun...

Dr. Aslı Zuluğ