Sıkça Sorulan Sorular - PACHA Doğal Kolajen ve Protein Ürünleri
YENİ ÜYELİĞE ÖZEL 50 TL İNDİRİM!
0

Kolajenin hangi hayvanlardan elde edildiği ve o hayvanların beslenme bilgisine sahip misiniz?

PACHA ürünlerinde, kolajen ve protein kaynağı sığır paçasıdır. Bütün hayvanlar çiftliklerde, meralarda insanca koşullarda yetiştirilmekte ve et işlemesi öncesi ve sonrasında düzenli olarak çeşitli testlerden geçirilmektedir.

İçerdiği kolajeni nasıl sağlıyorsunuz ? Doğal mı ?

PACHA ürünlerinde, kolajen ve protein kaynağı sığır paçasıdır. Ürünlerimiz güvenilir tedarikçilerden temin ettiğimiz paçalar ile kendi ürettiğimiz %100 doğal, sığır kaynaklı kolajen kullanılarak üretilmektedir.

Ürünlerimiz kimler için uygundur ?

PACHA ürünleri, DOĞAL KOLAJEN VE PROTEİN tüketmenin en pratik ve lezzetli yolu olup çantanıza veya cebinize sığabilecek mükemmel atıştırmalıklardır.

Ürünlerimiz: Kilo yapar mı ?

Hayır. Ürünlerimiz ekstra yağ içermez. Hem ana ürün olan hem de yan ürünlerimizin içeriğinde bulunan düşük yağ oranına sahip doğal protein ve kolajen cipslerimiz kızartılarak değil kurutularak üretilmektedir.

Günlük kullanım limiti nedir ?

Kolajen tüketimi için üst veya alt sınır bulunmamaktadır. Günlük enerji, protein ve kolajen ihtiyaçlarınızı belirlemek için beslenme uzmanınız veya doktorunuza danışmanız önerilir.

İçeriğinde hangi tip kolajenler bulunmaktadır? 

Tip 1, 2 ve 3 bulunmaktadır.

İçeriğinde neler var ?

Lezzetli ve yüksek biyoyararlılığa sahip olan ürünlerimiz %100 doğal içeriklerle üretilir ve koruyucu madde, renklendirici, rafine şeker içermez. Ürünlerimiz yüksek kolajen ve protein kullanılarak üretilmiş olup, ürünlerimizin içeriğinde acılı, hurmalı, zencefil ve limon gibi çeşitli tatlar yer almaktadır.

PACHA ürünleri hamilelik/emzirme döneminde tüketilebilir mi?

Hamile veya emziren kadınların doktorlarıyla konuştuktan sonra tüketmeleri önerilir. PACHA ürünleri doğal protein ve kolajen ürünleridir ve tüm ürünlerimiz tamamiyle doğal içerikler kullanılarak üretilmektedir.